Dla dorosłych

SupiSocks to produkt stworzony z myślą o profilaktyce i wspomaganiu terapii płaskostopia u dorosłych.

Oto kilka grup pacjentów którzy mogą skorzystać na noszeniu SupiSocks.

Osoby z płaskostopiem, które chcą wspomóc aktywność swojej stopy. Płaskostopie u osoby dorosłej nie jest problemem samo w sobie. Problemem jest za to mała aktywność stopy, która może prowadzić do pogłębienie płaskostopia, powstawanie halluxów czy problemy z krążeniem w obrębie stopy.

Osoby spędzające dużo czasu w pozycji stojącej. Długie statyczne obciążenie stopy ciężarem ciała do duże wyzwanie dla mięśni. SupiSocks odciążają stopę pozwalając na jej dłuższą aktywność co przekłada się na lepsze krążenie a tym samym lepszy drenaż (zmniejszenie tendencji do powstawania obrzęków)

Sportowcy i sportowcy amatorzy. Od dawna w sporcie zwraca się uwagę na wysklepienie stopy. Prawidłowo wysklepiona stopa pozwala w pełni wykorzystać potencjał nogi do odbicia. Dlaczego nie wspomóc tego potencjały aktywną skarpetką?

Osoby starsze, u których możemy działać prewencyjnie aby zapobiec zmianie kształtu stopy i powstaniu płaskostopia co stosunkowo często zdarza się w procesie starzenia. Używając Supisocks możemy też wspierać aktywność stopy, w której płaskostopie już się pojawiło.

Więcej na temat mechanizmu działania oraz historii powstania skarpetek korekcyjnych Supisocks znajdziesz w zakładce „dla specjalistów”.

skarpetki na płaskostopie
Skarpetki SupiSocks krótkie
skarpetki na płaskostopie
Skarpetki SupiSocks długie
Koszyk sklepowy
Translate / Lingua»
Scroll to Top