SupiSocks

Instrukcja użytkowania

 1. Nazwa/nazwa handlowa – SupiSocks
 2. Logo SupiSocks z zastrzeżeniem znaku towarowego, właścicielem marki SupiSocks jest Validum Corpus sp. z o.o. z siedzibą: Ożynowa 51b, 53-009 Wrocław
 3. SupiSocks są wyrobem medycznym kierowanym do dzieci i młodzieży zagrożonych płaskostopiem, mogą też być stosowane komplementarnie do terapii płaskostopia.
 4. SupiSocks działają odciążająco na mięśnie stopy ułatwiając im aktywację przez co pozytywnie wpływają na procesy kształtujące stopę.
 5. SupiSocks to skarpetki, które muszą być noszone na odpowiedniej stopie. Prawa skarpetka na prawej stopie, lewa skarpetka na lewej stopie. Oznaczenie znajduje się na wewnętrznej stronie górnego ściągacza skarpetki obok oznaczenia rozmiaru. Litera P oznacza prawą skarpetkę, litera L oznacza lewą skarpetkę
 6. SupiSocks nie wymagają podjęcia żadnych działań przed pierwszym użyciem. Ze względu na specyfikę skarpetki oraz obkurczanie się materiału w pierwszym praniu wyrób został poddany jednemu cyklowi prania przed pakowaniem.
 7. SupisSocks należy założyć na stopę dziecka tak aby skarpetka nie była skręcona, palce skarpetki powinny przykrywać palce dziecka a pieta skarpetki powinna przykrywać piętę dziecka. Szeroka strona ściągacza powinna znajdować się po przyśrodkowej stronie stopy, a wąska część ściągacza po bocznej stronie stopy.
 8. SupiSocks należy prać w temperaturze 40 stopni oraz suszyć przez rozwieszenie
 9. Aby osiągnąć maksymalny efekt wynikający z noszenia SupiSocks dziecko powinno nosić buty w jak najmniejszym stopniu modelujące stopę. Obuwie oraz wkładki modelujące stopę działają w mechanizmie odwrotnym do SupiSocks.
 10. Więcej informacji na temat SupiSocks znajduje się na stronie SupiSocks.pl w zakładce PORADNIK
 11. Data wydania instrukcji/ostatniej aktualizacji
 12. Wszelkie incydenty związane z użytkowanie SupiSocks należy zgłosić do Validum Corpus sp. z o.o. oraz do odpowiedniego organu państwowego(?)
Koszyk sklepowy
Translate / Lingua»
Scroll to Top